Vyzkoušeli jsme rohovou sedačku LITHOPS 36 v khaki zelené a levé verzi!


Potahová látka a provedení

Rohová sedačka s potahovou látkou Monolith 38 v khaki zelené barvě a provedením levé strany je skvělým doplňkem do domácnosti. Potahová látka je velmi příjemná na dotek a díky své barvě se skvěle hodí do moderního interiéru.

Regulovatelné opěrky a čalouněná záda

LITHOPS 36 je ideální rohovou sedačkou, díky možnosti nastavit polohu opěrek hlavy i zad. To zaručuje maximální komfort a pohodlí.

Dále disponuje i čalouněnými zády stejnou potahovou látkou, což zajišťuje skvělé umístění sedačky i do volného prostoru místnosti.

Rozměr a možnost vytvoření prostoru na spaní

Sedačka LITHOPS 36 má rozdílné rozměry podle strany – šířka činí 265 cm, výška je 98/77 cm a hloubka 175 cm. Při zakoupení taburetu máte možnost vytvořit prostor na spaní o rozměrech 215 x 140 cm.

Detaily k pohodlí

Sedačka má standardní výšku sedu 45 cm a hloubku 53 cm. Tyto rozměry zaručují pohodlné sezení a umožňují i příjemné usazení nohou.

Noha této rohové sedačky je vysoká 20 cm a materiálem použitým na výrobu sedadla a opěrek je HR pěna + T21/T25.

Závěr

Výhodou této rohové sedačky je její moderní vzhled, velký výběr barev a materiálů, z kterých si můžete vybírat. Díky nastavitelnosti opěrek hlavy a zad se sedačka snadno přizpůsobí vašim potřebám.

Navíc, pokud budete mít zájem, je k dispozici i taburet, na kterém si můžete odpočinout a vytvořit si tak další prostor na spaní.

Přejděte na tuto stránku, kde si můžete všechny detaily o této skvělé rohové sedačce přečíst sami.

Rohová sedačka LITHOPS 36 v khaki zelené a levé verzi

Zdroj obrázku: nabytekprozivot.cz