Policová skříň QBUS s 2 policemi, nohama a úchytkou – černá a světle šedá (rozměry 1252x400x420 mm)

Výběr vhodného nábytku pro byt či kancelář je náročná záležitost. Je třeba brát ohled jak na estetickou stránku, tak na funkčnost a vybavení. Pokud hledáte praktickou policovou skříň pro uložení dokumentů, knih a dekorací, může být skříň QBUS ta pravá volba.

Popis produktu

Policová skříň QBUS má rozměry 1252x400x420 mm a nabízí dostatek úložného prostoru s dvěma policemi. Skříň je kombinací černé a světle šedé barvy a díky těmto barevným odstínům se hodí do mnoha interiérů. Kromě toho jsou součástí skříně i nohy a úchytky pro snadné přenášení a posouvání skříně.

Konstrukce

Policová skříň QBUS je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje pevnost a stabilitu. Konstrukce skříně je velmi jednoduchá a rychlá, což umožní rychlé a snadné sestavení skříně.

Design

Design policové skříně QBUS je moderní a vkusný. Základní barvou skříně je černá, ale díky světle šedým policím působí skříň nenápadně a elegantně. Skříň také disponuje nohama, které ji zvýrazní a zároveň ulehčí její přenos z jedné místnosti do druhé.

Proč si pořídit policovou skříň QBUS

Praktičnost

Díky skříni QBUS budete moci bezpečně uschovávat své důležité dokumenty nebo nasbírané knihy. Skříň vám nabízí dva úložné prostory, které jsou perfektní pro uskladnění dekorací či potřebného kancelářského vybavení.

Design

Policová skříň QBUS je moderní a vkusná, takže se hodí do různých interiérů. Její barva je neutrální a kombinace černé a světle šedé zaručuje elegantní a decentní vzhled. Kromě toho jsou součástí skříně také nohy, které ji zvýrazní a zároveň ulehčí její manipulaci.

Kvalita

Policová skříň QBUS je vyrobena z kvalitního materiálu, který garantuje pevnost a stabilitu. Konstrukce skříně je jednoduchá a rychlá, takže ji snadno a rychle sestavíte. Skříň QBUS vám slouží při zachování svého vzhledu po mnoho let

Závěr

je moderní, praktickou a kvalitní skříní, která Vám nabízí dostatek úložného prostoru pro uskladnění vašich důležitých dokumentů, knih nebo dekorací. Skříň je velmi elegantní a neutralizuje barvou vaše další nábytek. Díky svým nohám a úchytkám je snadno manipulovatelná a přenositelná. Pokud hledáte praktickou a vkusnou policovou skříň, skříň QBUS bude tou pravou volbou pro Vás.

Policová skříň QBUS