Designová jídelní židle Pedrali Intrigo 3715 v tmavě šedé kovové variantě


Jídelní židle Intrigo 3715 kombinuje minimalistické linie, které formují elegantní design. Díky tomu se hodí do každého interiéru, ale také i do venkovního prostředí – zahrady, terasy, altány, apod. Pevná a odolná hliníková konstrukce zaručuje dostatečnou stabilitu. Příjemným bonusem je možnost židle stohovat a to až do celkového počtu 10 kusů.

Všestranný design

Jídelní židle Pedrali Intrigo 3715 v tmavě šedé kovové variantě má velmi všestranný design. Je vhodná do každého interiéru, od moderního až po tradiční. Je vhodná do bytů ale také do kancelářských prostor nebo kdykoli potřebujete elegantní způsob sezení, tato židle vám určitě přijde vhod. Jedná se o velmi univerzální kus nábytku, který je schopný zkombinovat se s jakýmkoli typem stolu.

Stabilita a odolnost

Hliníková konstrukce židle Pedrali Intrigo 3715 v tmavě šedé kovové variantě zaručuje stabilitu a odolnost židle, takže můžete být jisti, že vydrží dlouho. Tato židle je navíc stohovatelná, takže pokud nepotřebujete všechny kusy, můžete je snadno uklidit a ušetřit tak na místě. Židle také nabízí dobrou oporu i bez podpěrného dorazu a díky svému minimálnímu designu dokáže snadno zapadnout v jakémkoli interiéru.

Jednoduchá údržba

Při čištění židle Pedrali Intrigo 3715 v tmavě šedé kovové variantě doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Je důležité nepoužívat agresivní chemikálie nebo abrazivní čistící prostředky, které by mohly nanést na povrch židle škrábance nebo způsobit jiné poškození.

Designová jídelní židle Pedrali Intrigo 3715

Designová jídelní židle Pedrali Intrigo 3715

Závěr

Jídelní židle Pedrali Intrigo 3715 v tmavě šedé kovové variantě je vysoce kvalitní kus nábytku, který si získá vaše srdce svým designem a funkcionalitou. Pevnost a stabilita hliníkové konstrukce nabízí vysokou míru bezpečnosti a zároveň také pohodlí při sezení. Pokud hledáte universální kus nábytku, který dokáže zapadnout v každém interiéru, pak jídelní židle Pedrali Intrigo 3715 je skvělou volbou.