Maxi postel z masivu Adam s roštem zdarma v bílé barvě – 140 x 200 cm


Sbírka bílého nábytku pro exkluzivní interiéry

Sbírka bílého nábytku je vhodná pro ty, kteří chtějí přidat do svého interiéru nádech luxusu a elegance. Tato postel je vyrobena z masivu borovice o síle 25 – 28 mm a je lakovaná dvakrát ekologickým a zdravotně nezávadným lakem, což ji dělá trvanlivou a odolnou proti opotřebení. Kromě toho, že tato postel vyniká svým estetickým designem, je také pevná a stabilní. Nosnost postele je 120 kg, u dvoulůžek (od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm) je celková nosnost 240 kg.

Rošt postele

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textilií, aby byl co nejvíce pohodlný a odpovídal potřebám vašeho těla. Příčky roštu jsou také vyrobeny z masivu borovice, stejně jako zbytek postele. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Při volbě matrace taštičkové nebo bonelové je nutné, aby mezera mezi rošty byla max. 3 cm. Proto doporučujeme při volbě takových matrací vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezeru zmenší na cca 3 cm. Samostatné rošty naleznete v sekci „rošty k postelím“.

Jednoduchá montáž

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá. Pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička. Rychlá a jednoduchá montáž vám ušetří čas a energii a vy budete moci rychleji využít své nové postele.

Rozměry a doplňky

Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace. K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky a komody a další produkty z masivu zde. Vyberte si své oblíbené doplňky a vytvořte vlastní stylovou ložnici. Na postele poskytujeme dvouletou záruku, takže se nemusíte bát o neobvyklé problémy, které se mohou objevit.

Ať už hledáte postel, která dokonale zapadne do vašeho prostoru nebo chcete něco speciálního pro svou spáčskou zónu, vyberte si postel