Černý kameninový talíř Costa Nova Nótos 22 cm – elegancí na vašem stole

Jste nadšeným pořádáním společenských večírků a rádi zvou hosty na oběd či večeři? Potom určitě hledáte něco, co udělá z vašeho pohoštění něco výjimečného. A co takhle přidat na váš stůl kousek, který zaujme nejen chutí, ale i designem? Černý kameninový talíř Costa Nova Nótos 22 cm je to pravé řešení.

Kameninový talíř s pískovým detailem

Tento hranatý talíř ze série Costa Nova Nótos je vyroben z kvalitního kameninového materiálu, který je velmi odolný a odolává i vysokým teplotám. Talíř je černý a doplněn o pískový detail, který dodává jemnost a sofistikovanost. Línia hran se přirozeně propojuje s celkovým designem talíře a dokonale podtrhuje jeho eleganci.

Talíř je rozměrů 22 cm, takže je vhodný pro podávání i větších porcí. Určitě si u něj přijdou na své vaši hosté, kteří budou ocenit nejen kvalitu jídla, ale i estetiku servisu.

Univerzální talíř pro všechny příležitosti

Černý kameninový talíř Costa Nova Nótos 22 cm není určen pouze pro podávání hlavních chodů. Využít jej můžete také jako tác při servírování pohoštění, dortů zákusků či pochutin. Díky jeho eleganci a výraznosti bude zajímavou dekorací, která dokáže dodat servisu nádech luxusu.

Černý kameninový talíř je nejen krásný, ale také praktický. Je vhodný do myčky, takže vám usnadní úklid po hostině a bude rychle připraven k dalšímu použití.

Pořiďte si černý kameninový talíř Costa Nova Nótos 22 cm a dodate punc elegance a wow efektu vašemu hostování. Zároveň si užijete praktický a snadný úklid a získáte rovněž kousek praktické a nádherné dekorace do vašeho servisu. Takový pokrm, který bude podáván na tomto talíři, bude určitě chutnat ještě lépe.

Doplnit váš stůl o tento kousek si můžete zakoupit na této adrese.