Nerezový tyčový mixér s příslušenstvím WMF Lineo: kvalitní pomocník pro každou kuchyni

Pořiďte si nového pomocníka do kuchyně od WMF a ušetřete čas u plotny. Chytré kousky plné šikovných funkcí vás budou bavit a zároveň vám uleví od těžké dřiny kuchaře. Udělejte si radost ♥.

Nerezový tyčový mixér s praktickým příslušenstvím

WMF Lineo je mixér, který vám zjednoduší práci v kuchyni. Má nerezový design, který se hodí do každé moderní kuchyně. Je lehký a skladný, takže se vám vejde do každé zásuvky nebo skříně. Kromě samotného mixéru jsou součástí balení také dva druhy nerezových nožů, šlehací metla a mixovací nádoba.

S nerezovým tyčovým mixérem WMF Lineo si můžete připravit širokou škálu jídel a nápojů. Můžete ho použít na mixování omáček, polévek, smoothies nebo koktejlů. Díky nožům můžete s mixérem i krájet a drcovat například led nebo ořechy. Šlehací metla pak přijde vhod při přípravě šlehačky, cukrářského krému nebo při napěnění vejce.

Vlastnosti nerezového tyčového mixéru WMF Lineo

Motor mixéru má výkon 600 W, čímž zvládne i náročné úkoly. 5 rychlostních stupňů vám umožní přizpůsobit mixování potřebám konkrétního jídla nebo nápoje. Díky tlačítku Turbo dokáže mixér vysokou rychlostí mixovat i náročné ingredience. Nože jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou odolné proti korozi.

Jak používat tyčový mixér WMF Lineo

Použití mixéru je velmi snadné. Stačí nožky mixéru zapojit do zásuvky, vložit nože nebo šlehací metlu a můžete mixovat. Při použití nožů mícháte jídlo nebo nápoj tak dlouho, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Při použití šlehací metly stanovte rychlost mixéru na nejvyšší stupeň a šlehejte, dokud nedosáhnete požadovaného objemu a konzistence šlehačky nebo krému.

WMF Lineo

WMF Lineo má moderní a elegantní design, který se hodí do každé kuchyně.

Čištění a údržba mixéru

Po každém použití mixér omyjte vodou s trochou mýdla. Nože i mixovací nádobu můžete dát do myčky na nádobí. Šlehací metlu omyjte pod tekoucí vodou a pak vysušte papírovou utěrkou. Při úklidu mixéru dbejte na to, aby byl vypnutý z elektrické sítě.

Závěr

Nerekový tyčový mixér s příslušenstvím WMF Lineo je ideální pomocník do kuchyně, který vám ušetří čas a usnadní práci při přípravě jídel a nápojů. Pokud hledáte kvalitní mixér s praktickým příslušenstvím, určitě sáhněte po WMF Lineo. Nemusíte se bát, že by nezvládl i náročné úkoly. Navíc vám jeho moderní design udělá radost a bude se skvěle vyjímat v každé kuchyni.

Přejděte na stránky pro tento produkt: WMF Lineo tyčový mixér