Bílé křeslo Mega – designový kousek do každého interiéru

Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.

Velmi moderní křeslo Mega se slevou!

Mega je křeslo, které zaujme v každém i větším prostoru. Jeho charakter udává moderní kontrastní prošití, které dodává nádech luxusu. Toto bílé křeslo je potaženo látkou eko kůže D-511 s černým prošitím, což vytváří zajímavý kontrast mezi bílou a černou barvou.

Křeslo Mega je navíc velmi pohodlné a má pružinové jádro, které zajištuje velmi pohodlné sezení. Jeho tvrdost je střední a zadní část je potažena pro vaše pohodlí. Křeslo má rozměry 135x100x90cm, výška sezení je 40cm a výška opěradla 53cm. Hloubka sezení je 58cm.

Toto křeslo se stane nejen praktickým kouskem do vašeho obývacího pokoje, ale zároveň dodá elegantní akcent do celého interiéru. Můžete jej umístit do moderního interiéru, kde zvýrazní jeho jednoduchý a přesto sofistikovaný design, nebo do klasického interiéru, kde přinese nádech moderního nadčasového stylu.

Nenechte si ujít šanci pořídit si toto moderní křeslo za skvělou cenu. Využijte slevu a navíc se jedná o český výrobek s kvalitním zpracováním. Pokud hledáte designový kousek, který zaujme a zároveň nabídne komfortní sezení, křeslo Mega je tou správnou volbou.

Nakupujte nyní na stránkách www.codina.cz a užijte si moderní pohodlný styl.

Bílé křeslo Mega