Elegance a pohodlí při každém jídle s jídelní židlí MELOPAR z masivu borovice

Jídelní židle MELOPAR je synonymem pro eleganci a pohodlí při každém jídle. Tuto kvalitní jídelní židli ocení jak milovníci tradičního stylu, tak i moderního designu. Díky výběru barvy a materiálu si můžete jídelní židli přizpůsobit svému stylu a vkusu.

Barva a materiál

Tento klenot mezi jídelními židlemi je vyroben z masivu borovice, což zaručuje pevnost, trvanlivost a kvalitu. Pokud si chcete jídelní židli přizpůsobit svému interiéru, máte na výběr z několika barev, které jsou k dispozici – ztmavělá, natur a černá.

Označení látky a rozměry

Jídelní židle MELOPAR má vysokou kvalitu a je označena látkou T18. Rozměry této elegantní jídelní židle jsou šířka 43 cm, výška 94 cm a hloubka 52 cm. Šířka opěradla je 38 cm, výška sedu 47 cm, šířka sedu 43 cm a hloubka sedu 46 cm.

Dodáváno v demontu.

Záruka

Na jídelní židli MELOPAR jsou poskytovány 24 měsíční záruky v případě, že by došlo k jakémukoliv problému. Prodloužená záruka zaručuje spokojenost zákazníka a důvěru v produkt.

Nenechte si ujít jedinečnou šanci vlastnit kvalitní a elegantní jídelní židli MELOPAR. Klikněte zde a nakupujte s klidem a jistotou v našem e-shopu.