Dětský koberec Mermaid 140 cm s hypnotickým designem v růžové a modré barvě od Conceptum Hypnose


Dětský koberec Mermaid 140 cm s hypnotickým designem

Doplňte interiér dětského pokoje kobercem, který je zdoben malou mořskou pannou

Dětský koberec Mermaid od Conceptum Hypnose je ideální volbou pro ty, kteří hledají roztomilý, ale zároveň stylový kousek do dětského pokoje. Koberec je vyroben z sametové tkaniny z polyesteru a jeho výška je cca 1,5 cm.

Zútulněte dětem pokojíček kobercem s protiskluzovou spodní stranou

Každý rodič ví, jaké následky může mít na děti nekvalitní koberec – odřená kolena a brady jsou běžnou součástí jejich života. Dětský koberec Mermaid má však protiskluzovou spodní stranu, která zaručí, že koberec zůstane na svém místě a Vaše dítě se nebude sklouzávat.

Lze prát v pračce

V případě, že se na koberec dostane nechtěná skvrna, nemusíte ho hned odnést do čistírny – koberec lze prát v pračce. Doporučujeme však použít jemný program na nízkou teplotu, aby se nedošlo k poškození vláken.

Doplňte koberec Mermaid do interiéru s motivy z mořského světa

Koberec Mermaidprůměr 140 cm, což z něj dělá ideální kousek do dětského pokoje nebo herního koutku. Náměstí dvěma dominujícím barvám – růžové a modré – dělá mořská panna. Proto neváhejte a vytvořte si s ním kombinaci s dalšími dekoračními prvky, které mají motivy z mořského světa – jako např. podložka pod hrníček nebo polštář.

Dětský koberec Mermaid

Cena za koberec Mermaid od Conceptum Hypnose je atraktivní – za 1 350,- Kč s DPH si můžete vytvořit útulný prostor pro Vaše dítě i jeho hračky. Objednávat jej můžete přímo na stránkách www.bestnabytek.cz.