ModernClock 3D nalepovací hodiny Roman Quadrat fialové – moderní design pro váš interiér


ModernClock 3D nalepovací hodiny Roman Quadrat fialové

Velké a moderní hodiny jsou skvělým řešením pro obývací pokoj nebo ložnici. Geometrické vzory a skvělá barevná varianta bude skvěle vynikat v každém interiéru. ModernClock 3D nalepovací hodiny Roman Quadrat fialové jsou vyrobeny z pevného a lesklého akrylového skla, které je pevnější než klasické sklo.

Snadná a rychlá instalace

Sestavení je velmi snadné a rychlé – zabere Vám to 10 minut. Stačí pouze nalepit ciferník a hodiny vedle sebe na stěnu, a všechno je hotovo. Nemusíte se bát, že by se hodiny nelepily, protože jsou vybaveny velmi silným lepidlem, které zaručí perfektní držení i na nepravidelných stěnách.

Velikost a rozměry

Rozměry hodin jsou 60 x 52 cm, průměr ciferníku činí 22 x 22 cm. Díky tomu jsou hodiny viditelné i z větší vzdálenosti a umístit je můžete i naproti vstupním dveřím, aby vám ukázaly, kolik času zbývá na odchod, případně v ložnici, abyste věděli, kolik času vám zbývá na spánek.

Moderní design

Moderní design hodin zaujme každého, kdo je navštíví. Fialová barva dodává interiéru trochu hravosti a jisté svěžesti. Hodiny jsou také velmi originální díky své 3D konstrukci, která vytváří divoké stíny. Hodiny ModernClock jsou určeny pro lidi, kteří si chtějí brát čas s nadhledem a zároveň umět ocenit moderní design.

ModernClock hodiny

Fotografie: www.bestnabytek.cz

Závěr

ModernClock 3D nalepovací hodiny Roman Quadrat fialové jsou skvělým doplňkem do každého moderního interiéru. Kromě zjevné praktičnosti nabízejí i zajímavý design, který přitahuje pozornost. Hodiny jsou skvělým dárkem pro každého, kdo ocení moderní design a kvalitu. Navíc jsou velmi levné a k dostání na www.bestnabytek.cz, kde si můžete vybrat i z mnoha dalších barevných variant.