Elegance a komfort v jednom: Žlutá sametová pohovka 320 cm Rome Velvet od Cosmopolitan Design


Vyberte si své vlastní moduly

Objevte kombinaci funkčnosti a elegance a vyberte si z mnoha barevných variant pohovky Rome Velvet. Pohovka je sestavena z několika obdélníkových a čtvercových modulů, zádových opěrek a područek, které si můžete zakoupit i samostatně a vytvořit si tak svůj vlastní kousek, který bude vyhovovat jak vašim potřebám, tak vašemu interiéru.

Pohovka Rome Velvet je vynikající volbou pro ty, kteří si chtějí vybírat samostatně a úsporně. S vybranými moduly si můžete sestavit menší či větší varianty pohovky, rohovou pohovku, nebo dokonce pohovku do “U”. Nákupem jednotlivých modulů také získáte flexibilitu a můžete je kombinovat podle libosti. Pohovku můžete snadno přizpůsobit podle velikosti vašeho pokoje a uspořádání ostatního nábytku.

Pohodlí díky sametovému povrchu

Vybrané moduly pohovky Rome Velvet můžete doplnit mnoha samostatnými polštáři. Velkou variabilitu řada Rome Velvet představuje i v nabídce polštářů v mnoha velikostech a barvách, kterými dodáte pohovce útulnější nádech a také komfort ve formě sametového povrchu, který zdobí jak polštáře, tak i pohovku. Sametový textil je nejen velmi příjemný na dotek, ale také velice trvanlivý. Užijete si tak pohodlné nošení a zároveň bezstarostné využívání Vaší pohovky.

Sametový textil vypadá luxusně a na pohovce Rome Velvet to platí dvojnásob. Pohovka je k dostání v odvážných barvách, což ji činí mimořádně výjimečnou. Modulový systém umožňuje stavbu pohovky dle vašich představ. Rome Velvet je k dispozici v několika barvách jako černá, béžová, tmavě šedá, zelená a zlatá, ale nejhranějším kouskem je nejspíše barva žlutá.

Udržujte pohovku v dobrém stavu bez vysavače!

Jistě nás napadá, jak snadno a rychle se tento klenot udržuje v běžných domácích podmínkách. Potahy si totiž nejsou snímatelné a nechají se jednoduše odstranit drobné špíny pomocí velmi jemné hadříku a bez použití vysavače. Na povrchu potahu nevznikají tzv. boule, neboli tzv. peeling. Lněné vlákno dokáže velmi dobře snášet velké množství vlhkosti a zabraňuje tak nechtěnému kroucení a zdrsnění. Zkoušeli jste už cinéma na pohovce Rome Velvet? Je jedno, zda si sednete na část s libovolným modulem, nebo na některou z klíčových ploch potahu. Pohodlně si to uspořádáte na pohovce Rome Velvet kdykoli budete chtít.

Žlutá sametová pohovka 320 cm Rome Velvet od Cosmopolitan Design

Látková verze pohovky Rome a její varianty jsou zpracovány z velmi kvalitního textilu, ze kterého budete mít radost mnoho let. Látkový potah ochrání kvalitní výplň pohovky, která je také odpovědná za velkou pohovkovou pohodu.

Na závěr musíme říct, že pohovka Rome Velvet značky Cosmopolitan Design je parádním kouskem nábytku, který jednoznačně ukáže, že jemnost a styl se dají spojit. Rozhodnete se-li pro tuto originální a elegantní pohovku, můžeme Vám slíbit, že si ji rychle oblíbíte a nebudete chtít od ní odejít!

Abychom Vás již neuspokojovali pouze textem, navštivte náš web, kde si můžete prohlédnout pohovku Rome Velvet v žluté barvě i v dalších úchvatných barvách a samozřejmě také si ji zakoupit.