WC kartáč s praktickou nádobou a elegantním chromovaným designem od Mexen Vox

WC kartáč s nádobou MEXEN z produktové řady VOX je nezbytnou součástí každé toalety. Má nejen praktickou funkci, ale slouží také jako doplněk.

WC kartáč s nádobou MEXEN

Nádoba je vyrobena ze skla. Držák je vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli ve chromované povrchové úpravě. Určeno k montáži na zeď.

WC kartáč je jedním z nejčastěji používaných doplňků v každé domácnosti. Tento kartáč od Mexen Vox ale nabízí mnohem víc, než jen standardní funkce. Díky praktické nádobě je skvělým řešením, jak udržet toaletu stále čistou a uklizenou.

Elegantní chromovaný design

Kromě praktičnosti ale tento kartáč také nabízí elegantní design. Díky kvalitní nerezové oceli a chromované povrchové úpravě je skvělým doplňkem interiéru každé moderní koupelny. Kromě toho se snadno udržuje, takže není nutné se obávat o jeho trvanlivost.

Chcete-li si tento skvělý produkt zakoupit, klikněte na následující odkaz: WC kartáč s nádobou MEXEN

Další produkty ze série VOX

Nabídka Mexen Vox ale nekončí pouze u WC kartáče s nádobou. Tuto produktovou řadu najdete také další doplňky, které Vám pomohou vytvořit naprosto dokonalou koupelnu. Mezi tyto produkty patří například držáky na ručníky, držák na toaletní papír, a mnoho dalšího.

Specifikace produktu

  • Materiál: nerezová ocel/sklo
  • Povrchová úprava: chrom
  • Šířka: 147 mm
  • Výška: 360 mm
  • Vzdálenost od stěny: 135 mm