Moderní skříň s posuvnými dveřmi Carryhome, bílá s dekorem Sonoma dub, rozměry 170/191/61 cm


O skříni

Tato skříň s posuvnými dveřmi v nápadité kombinaci bílé a přírodní barvy dubu sonoma výborně doplní vybavení Vaší ložnice! Má rozměry cca 170 x 191 x 61 cm (Š x V x H) a je připravena pro opravdu velký objem Vašeho oblíbeného oblečení. Za jejími dveřmi jsou pro Vás připraveny 2 šatní tyče pro pověšení kabátů, bund, blůz nebo společenských šatů.

Vlastnosti

  • TYP: EPRS922X
  • BARVA: Q45F-A06
  • KORPUS: Sonoma dub
  • FRONT: Sonoma dub/bílá matná

Vyrobeno z kvalitních materiálů

Trendy kus nábytku je vyroben z kvalitní plošně lisované desky. Díky tomu je stabilní a odolná, což zaručuje dlouhou životnost.

Objednejte si skříň Carryhome ještě dnes!

Šatní skříň s posuvnými dveřmi na míru Vašim představám! Upravte její rozměry, barvu nebo design dle svých představ a získejte skvělý kus nábytku, který bude dokonale zapadat do Vašeho interiéru. Objednat můžete z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím internetu na stránkách nábytkového e-shopu nabytekprehledne.cz. Nebo zavítejte do našeho kamenného obchodu a nechte se inspirovat širokou nabídkou nábytku pro Váš domov!

Závěr

je skvělým řešením pro každého, kdo hledá praktickou a zároveň designovou skříň pro svou ložnici. Vyrobena z kvalitních materiálů, nabízí dostatek prostoru pro Vaše oblečení a zároveň splní Vaše představy o perfektním nábytku! Objednejte si ji ještě dnes a nechte svou ložnici zazářit!

Šatní skříň Carryhome
Šatní skříň Carryhome