Krémová sametová lenoška MICADONI MAMAIA 185 cm – ideální pro leváky!

Elegantní lenoška MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu.

Krémová sametová lenoška MICADONI MAMAIA 185 cm

Jemný design pro lehkost a styl

Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl. Opěrný polštářek zvedne úroveň vašeho odpočinku o stupeň výš.

Novinkou v kolekci MICADONI je tato krémová sametová lenoška Mamaia. Díky svým ergonomickým parametrům nabízí skvělý komfort a přiměřenou velikost. Lenoška je velmi příjemná na dotek a zároveň esteticky krásná. Hodí se nejen do obývacího pokoje a knihovny, ale i do ložnic.

Krémová sametová lenoška MICADONI MAMAIA 185 cm s opěrným polštářkem

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Lenoška je k dispozici v několika barvách, takže si můžete vybrat tu, která zapadne do vašeho interiéru nejvíce. Velkoobchodní a maloobchodní zákazníci si mohou objednat lenošku s různými parametry a módovat ji tak, aby odpovídala jejich vkusu.

Krémová sametová lenoška MICADONI MAMAIA 185 cm s kovovou podnoží

Nečekejte a užijte si pohodlí a luxus této úžasné lenošky, která je ideální pro leváky! Skvěle doplní váš interiér a přináší pohodlí a zdravý spánek. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si neopakovatelné zážitky z odpočinku.

Více informací a objednání na našich stránkách