Růžové elastické prostěradlo z čisté bavlny pro vaše pohodlí – rozměr 70 x 140 cm


Růžové elastické prostěradlo z čisté bavlny pro vaše pohodlí

Elastické prostěradlo se stejně pyšní kvalitním zpracováním a vzhledem kvyužití 100% bavlny i velmi příjemným povrchem.

Růžové elastické prostěradlo z čisté bavlny rozměru 70 x 140 cm je skvělým pomocníkem pro každou ložnici. Jeho hlavní účel spočívá v tom, že bezpečně a pevně udrží postelové prádlo na místě, což vám zaručí bezproblémový spánek bez zbytečného šustění.

Příjemný na dotek

Každé prostěradlo by mělo být nejen funkční, ale také příjemné na dotek, aby se z více než osmi hodin trávených v posteli nestal noční můra. Proto je pro vás toto praktické kousíček perfektním řešením, neboť dotek tělesa nezklame ani ty největší fajnšmekry. A díky čistě bavlněnému materiálu se o vaši pohodu během spánku postará i bavlněná látka, která vám umožní přirozené dýchání kůže a zlepší tak vaše celkové zdraví.

Nápad na dárek

Chcete svým blízkým připravit překvapení v podobě perfektního dárku? S tímto elastickým prostěradlem můžete být jistí, že rozhodně neuděláte chybu! Díky své syté a trendy barvě je navíc skvělým doplňkem ke každému povlečení. Buďte nadstandardní a obdarujte své blízké nádherným prostěradlem, které jim bude dělat společnost při každém spánku.

Nakupujte u nás! V našem e-shopu naleznete široký výběr kvalitního ložního prádla za přijatelné ceny a můžete si být jisti, že u nás najdete pouze zboží od renomovaných výrobců. A pokud máte zájem právě o náš kousek růžového elastického prostěradla, neváhejte kliknout na následující odkaz: https://www.esrom.cz/produkt/ruzove-elasticke-prosteradlo-z-ciste-bavlny-70-x-140-cm

Růžové prostěradlo

Pohlazení jednoduchou bavlněnou tkaninou bude vaší kůži dělat dobře, a jako bonus vám navíc ráno ušetří mnoho otravné práce s přehazováním roztahaného povlečení. Navíc si prostěradlo svou elastickostí dokáže poradit s každým typem matrací, takže nemusíte řešit, zda sedne nebo nesedne.

Tak neváhejte a zkuste to s námi. Pojďte ochránit svůj spánek a tělo před přebytečným stressem a pořiďte si nyní toto luxusní prostěradlo, které díky svým kvalitním vlastnostem nenajdete jinde!