Moderní noční stolek Falco s designem Bacardi R17 v dubu zlatém/cream


Moderní noční stolek Falco s designem Bacardi R17

Noční stolek Bacardi je skvělým místem pro uložení vašich věcí nebo pro postavení lampičky. Pokud hledáte noční stolek s moderním designem, určitě byste měli zvážit tento model od značky Falco. To vše s doplňkem designu Bacardi R17 a dekoru zlatého dubu/cream, který skvěle ladí s každým interiérem.

Dostatek prostoru pro vaše věci

Ať už potřebujete uspat svoji knihu nebo uložit drobnosti, máte dost místa k dispozici. Praktické zásuvky vám umožní rychlý přístup k vašim věcem, které potřebujete mít po ruce. Tento noční stolek tak bude nejen krásným doplňkem vašeho pokoje, ale také vám ušetří spoustu místa a pomůže vám udržet pořádek.

Odolné lamino a snadná údržba

Stolek je vyrobený z lamina, které je odolné proti nárazům a poškrábání. Lamino také snadno udržíte v čistotě, což je další velkou výhodou tohoto materiálu. Pokud hledáte noční stolek, který bude sloužit po mnoho let, můžete si být jisti, že tento model od značky Falco splní vaše požadavky.

Jednoduchá montáž

Noční stolek Bacardi je dodáváný v demontu, ale nemusíte se ničeho obávat. V balení najdete kompletní montážní návod včetně všech spojovacích prvků, takže si noční stolek snadno a rychle sestavíte sami. A pokud na něco nebudete vědět, stačí si prohlédnout video návod na stránkách značky Falco.