Designový skleněný stojan Unimasa Orchard, ideální pro presentaci vašich produktů


Designový skleněný stojan Unimasa Orchard

Španělská značka Unimasa

Španělská značka Unimasa přináší do českých domácností energický náboj a vůni vzdálených míst. Své produkty vyrábí s láskou k přírodě a využívá k tomu jen ty nejkvalitnější suroviny. Díky tomu si Unimasa získala mnoho příznivců i v České republice a už se těší na mnoho dalších.

Romantický design spojený s notnou dávkou elegance

Designový skleněný stojan Unimasa Orchard je dokonalým příkladem romantického designu, který je spojen s notnou dávkou elegance. Vhodný je do každého interiéru a pro nábytek a dekorace Unimasa to platí dvojnásob.

Skleněný stojan Unimasa Orchard

Presentace vašich produktů

Designový skleněný stojan Unimasa Orchard je ideální pro presentaci vašich produktů. Jeho jednoduchý a přitom stylový design dokonale podtrhne každý produkt, na který jej umístíte.

Skleněný stojan Unimasa Orchard má dvě patra a průměr 25 cm. Jeho výška je 44 cm. Je vyroben z kvalitního skla a je velmi pevný a stabilní.

Skleněný stojan Unimasa Orchard

Vhodný do každého interiéru

Designový skleněný stojan Unimasa Orchard je vhodný do každého interiéru. Jeho jednoduchý design se hodí jak do moderních, tak do tradičních interiérů. Jeho skleněná konstrukce připomíná efektní klenot a je skvělým doplňkem k dekoracím, květinám i dalším produktům.

Skleněný stojan Unimasa Orchard v interiéru

Nezbytnost pro vystavení šperků nebo kosmetiky

Designový skleněný stojan Unimasa Orchard není jen krásným doplňkem vašeho interiéru. Je také dokonalým řešením pro vystavení šperků nebo kosmetiky. Díky jeho nápaditému designu a skleněné konstrukci budou vaše šperky nebo kosmetika vynikat a dokonale zapadnou do atmosféry vašeho interiéru.

Pokud hledáte krásný a praktický doplněk pro presentaci vašich produktů, pak neváhejte a pořiďte si skleněný stojan Unimasa Orchard. Určitě ho nebudete litovat!