Budík Gummy od Time for Home: Stylový pomocník pro včasný start dne!


Úvod

Budík Gummy od Time for Home je moderní a stylový budík s digitálním ukazatelem času. Jeho šedý design s pogumovanými okraji dává jedinečný dotek do každé místnosti a určitě ocení milovníci moderního stylu. Tento budík nejenže vypadá skvěle, ale také zajišťuje stabilitu na místě a jistou ochranu.

Design

Budík má šedý odstín s pogumovanými okraji, což zajišťuje jistou ochranu a stabilitu na místě. Pogumované okraje také dodávají budíku moderní vzhled, což je oblíbené u milovníků moderního designu. Na budíku je digitální ukazatel času, který je velmi přesný a snadno čitelný.

Specifikace

  • Barva: šedá
  • Materiál: pogumovaný plast
  • Typ baterie: 3 x AAA (není součástí balení)
  • Tichý chod: ano

Proč si pořídit budík Gummy od Time for Home?

Budík Gummy od Time for Home je ideální pro ty, kteří hledají moderní a stylový budík. Je velmi přesný a snadno čitelný, což zajišťuje, že se vždy probudíte včas. Pokud máte rádi moderní design, pak je tento budík pro vás tou správnou volbou. S jeho pogumovanými okraji a šedým odstínem dodá vaší místnosti unikátní dotek. Pokud máte rádi kvalitní a přesné balíčky, pak vám naše služby zaručují doručení našich produktů v co nejkratším čase. Navíc, budík má tichý chod, což vám umožní klidný spánek a příjemné probuzení.

Kde si zakoupit?

Pokud jste se rozhodli, že byste chtěli mít budík Gummy od Time for Home doma, můžete si ho objednat na našem e-shopu www.naradi-cz.cz. Budík je momentálně skladem a má velmi atraktivní cenu. Nečekejte a pořiďte si tento moderní a stylový pomocník pro včasný start vašeho dne. Pozn: Baterie 3 x AAA nejsou součástí balení.

Budík Gummy od Time for Home