Stylizovaný TV stolek Take Me Home Maya – černo žlutý dub pro moderní obývací pokoj


Stylový TV stolek Take Me Home Maya – černo žlutý dub pro moderní obývací pokoj

Černý TV stolek Maya od značky take me HOME nabízí praktický úložný prostor v podobě 2 prostorných zásuvek, 2 otevřených a 2 uzavřených polic s dvířky.

Stylizovaný TV stolek je ideální pro moderní obývací pokoje, které touží po jiné estetice než běžné kusy nábytku. Zároveň je ale dostačující v mnoha jiných interiérech, kde se velká pozornost klade na design a funkčnost. Pokud hledáte elegantní, multifunkční a cenově dostupný TV stolek, tak je pro vás černý TV stolek Maya tou pravou volbou.

Take Me Home Maya využívá kromě praktické stránky i estetickou stránku. Obdélníkový matně černě lakovaný korpus z dubové dýhy je kontrastně doplněn lakovanými policemi z MDF v několika barevných odstínech. Tyto kontrastní barvy pomáhají vytvořit působivý a moderní vzhled, který osloví každého, kdo zde bude sledovat svůj oblíbený seriál nebo film.

Praktická úložná kapacita

Černý TV stolek Maya disponuje nejen úložným prostorem v podobě dvou prostorných zásuvek, ale také 2 otevřenými a 2 uzavřenými policemi s dvířky. To znamená, že můžete uložit všechny vaše oblíbené televizní zařízení a také další věci, jako jsou knihy, dekorace nebo jiné věci, které chcete mít po ruce, když potřebujete.

Je to dobrá volba i pro ty, kteří mají v obývacím pokoji málo prostoru, protože TV stolek je velmi úsporný.

Vhodný pro moderní interiéry

Vzhled take me HOME TV stolku je stylizovaný a moderní, takže se perfektně hodí do moderně zařízených obývacích pokojů. Vzhledem k jeho jednoduchosti a výraznému designu však bude vypadat dobře i v dalších typech interiéru.

Nejenže se pěkně hodí k ostatnímu nábytku, ale díky materiálům, které jsou použité, má i velmi dlouhou životnost, což znamená, že vám bude sloužit po dlouhou dobu.

Odkaz na produkt

Pokud vás zaujal černý TV stolek Maya od značky take me HOME, můžete si ho zakoupit na stránkách https://www.atcomplet.cz/produkt/take-me-home-cerno-zluty-dubovy-tv-stolek-maya-180-x-50-cm.

Nakupování online vám ušetří čas, energii i peníze a navíc domů vám bude doručen nový, kvalitní a moderní TV stolek, který váš obývací pokoj pořádně ozvláštní.

Take Me Home Maya

Závěr

Take me HOME TV stolek Maya je skvělou volbou pro ty, kteří hledají praktický a moderní nábytek pro svůj obývací pokoj. Využívá nejen praktického využití, ale také estetické stránky, a to zejména díky kontrastním barvám, které se perfektně hodí do moderně vybavených interiérů.

Jeho cena je příznivá a výhodou je, že si ho můžete objednat online a dostanete ho přímo domů. Tak si můžete užít svůj oblíbený film nebo televizní pořad s krásným a praktickým nábytkem, který má také velkou úložnou kapacitu.