Přidejte krásný detail do vaší ložnice s povlakem na polštář od Mike & Co. NEW YORK Ruth (43 x 43 cm)

Apolena, to je celý zástup dekorativních povlaků na polštáře, které se zrodily pro to, aby vám ozdobily pohovku, lenošku nebo postel.

Mike & Co. NEW YORK Ruth je povlak na polštář, který se stane neodmyslitelným doplňkem vaší ložnice. Úplně nová kolekce polštářových povlaků značky Mike & Co. NEW YORK vám přináší snovou inspiraci do vašeho interiéru. Tento povlak s jednoduchým a moderním designem určitě nezklame.

Tuto kolekci navrhoval musející záměr vytvořit džbán na pestrou květinovou louku. Podle něj vzniklo šest kombinací a pokoj se ponořil do chvíle jedinečného květinového snu. Povlak na polštář Mike & Co. NEW YORK Ruth se hodí pro každého, kdo má rád jemnější barevné tóny a chce si zpříjemnit každodenní život.

Inspirace lehkostí jara a nejpastelovější barvy kolekce polštářových povlaků

V jemné a pastelové barvě Ruth na tomto polštáři můžete vidět ledové květy, které vás nechají snít a navodí okouzlující atmosféru vašeho interiéru.

Vyrobena z příjemné mikrovlákenné tkaniny, která jemně masíruje vaši šedivou každodennost a dodává životně důležité odpočinkové momenty. Tento povlak na polštář skvěle doplní váš minimalistický styl a současně přidávat pokojům, v nichž dominují pastelové odstíny moderních interiérů, povznášející a uklidňující vliv.

Nezapomeňte si dokoupit polštář k vašemu novému povlaku, aby měl při vaší relaxaci maximální komfort. Každý polštář má rozměr 43 x 43 cm, takže bez problému najdete vhodné místo pro jeho umístění. Povlak na polštář Mike & Co. NEW YORK Ruth je snadno udržovatelný a vydrží vám dlouhé roky.

povlak na polštář Mike & Co. NEW YORK Ruth

Zkrášlete svůj domov těmito moderními dekoračními doplňky do každé místnosti. Díky nim získáte útulný design, který vás ochrání před působením stresu každodenního života a poskytne vám pocit pohodlí tak, že budete moci využít každou chvíli ke zbavení se ztížených pocitů.

Tento povlak na polštář můžete zakoupit zde na stránkách Esrom a dopřát si tak nevšední dekorační bonbón pro vaši ložnici!