Novinka na trhu: Skříň MID.YOU v elegantním provedení Sonoma dub


Vyberte si stylovou skříň na šatníky doplněnou o sanonový systém!

MID.YOU je značkou, která si zakládá na kvalitě, designu a udržitelnosti. Jejich nejnovější skříň na šatníky v elegantním provedení Sonoma dub vás nadchne svou praktičností, čistými liniemi a kouzlem přírodního dřeva.

Jedním z hlavních taháků této skříně je její sanonový systém – průhledný a modulový uspořádání pro vaše šaty, šperky, boty a doplňky. Tuto funkci pro vás zajistí chytré uložení sanonových tyčí, polic, zásuvek a košíků.

Tento šatník je ONLINE ONLY a lze ho zakoupit na internetových stránkách srovnavacnabytku.cz. Výhodou této skříně je, že ji můžete umístit kdekoli v domácnosti, ať už potřebujete úložný prostor v ložnici, v předsíni nebo v pracovně.

Rozměry této skříně jsou 70x178x40 cm, což ji činí ideální volbou pro menší pokoje, bez ohledu na to, zda se jedná o byt nebo dům.

Elegantní provedení Skříně MID.YOU

Skříň MID.YOU je navržena ve stylovém a moderním provedení Sonoma dub. Tento typ dřeva je známý svou kvalitou a dlouhou životností, tedy ideální pro uložení vašich šatů a dalších doplňků.

Skříň má dvě dveře ve stylu „schiebetüren“, které již nelze odolat. Tyto dveře jsou vyrobeny z kvalitního skla, které nejen dodává charakter dané skříni, ale také optimálně osvětlí její interiér.

Zajímavou vlastností této skříně je také, že její vnitřní uspořádání lze upravovat podle vašich potřeb. Pokud máte rádi úhledný a dobře organizovaný šatník, neváhejte si tuto skříň pořídit.

Proč zvolit Skříň MID.YOU?

Pokud hledáte skříň na šatníky, která je praktická, stylová a udržitelná, Skříň MID.YOU je pro vás tou pravou volbou.

Díky svému elegantnímu designu v provedení Sonoma dub určitě zaujme všechny vaše návštěvy.

Navíc, díky jeho modulovému uspořádání a všem možnostem, které nabízí této skříně, se tento kousek z něj stane centrem vašeho šatníku.

Do not forget to check it out on www.srovnavacnabytku.cz

skříň MID.YOU