Naklápěcí slunečník 300 cm v terakotovém provedení

Jednoduchý zahradní slunečník o průměru 300cm s praktickou možností naklápění – BEZ PODSTAVCE. Slunečník je ideální pro Vaše zahradní posezení a nabízí celou řadu výhod. K otevírání slouží otáčecí klička, což zajišťuje snadnou manipulaci.

Naklápěcí slunečník v terakotovém provedení

Praktické naklápění

Největší výhodou tohoto slunečníku je možnost naklápění. Naklápění lze provést díky snadno ovladatelné kličce a umožní vám tak ochranu proti slunci i v místech, kde by to běžné slunečníky nedokázaly. Tato praktická funkce vám umožní užívat si zahradní posezení v jakoukoli denní dobu, zvláště v období přímého slunečního svitu.

Slunečník má celkovou hmotnost 8 kg a je vyroben z kovu. Potah slunečníku je z polyesteru o gramáži 160g a dodává se v nádherném terakotovém provedení.

Bezpečné použití

Při použití slunečníku je důležité dodržovat základní bezpečnostní pokyny. Slunečník lze rozložit a složit rychle a snadno, což vám umožní rychle a bezpečně přizpůsobit slunečník novým podmínkám. Potah slunečníku z polyesteru zajišťuje odolnost a dlouhou životnost, což je obzvláště důležité pro venkovní zařízení.

Po složení slunečníku zaujme balení o rozměru 158 x 15 x 15 cm v kartonové krabici. Pro snadné použití a uchování slunečníku je vhodné mít k dispozici vhodnou podložku, která pomůže zajistit stabilitu slunečníku během použití.

Zakoupit výhodnější variantu

Pokud hledáte kvalitní a praktický slunečník, navštivte náš webový obchod a zakupte si ho hned teď. Nabízíme i výhodnější varianty balení, které jsou vhodné pro zařízení zahrady a její estetické provedení. Mějte zahradiště, které budou Vašim sousedům a rodině jen závidět!

Zkuste si nakoupit tento slunečník v terakotovém provedení a uvidíte sami, jaký praktický pomocník a ochránce slunečního svitu pro vás a vaše blízké bude.