Mondex Svícen Odette I: Elegantní šedý kousek s vkusným zdobením

Elegantní svícen Odette je vyrobený ze skla s jemným zdobením. Díky originálnímu designu bude krásnou dekorací stolu nebo i celého interiéru. Jeho záře vrhá zajímavé stíny, které příjemně zútulní váš interiér, přičemž krásně podtrhnou vzhled svíčky a vytvoří tak nezapomenutelnou romantickou atmosféru. Svícen může být také skvělým nápadem na dárek.

Šedá barva a zdobení

Tento elegantní Mondex svícen je vyroben z kvalitního skla a jeho šedá barva dodává tomuto kousku jemnou eleganci. Zdobení na svícni dodává svícni unikátní vzhled a díky tomu se stane krásnou dekorací nejen večerních stolování.

Mondex Svícen Odette I

Originální design

Svícen Odette je originální a svým provedením nelze srovnávat s jinými svícnů. I malá svíčka v něm získá nevšední šmrnc a svíčen se stane hlavní dekorací v místnosti.

Mondex Svícen Odette I

Zdokonalte své interiéry s Mondex svícny

Svícen Odette je jedním z nejkrásnějších svícenů Mondex a jeho výroba není nijak zvlášť složitá, ale svědčí to o tom, že dokonalé věci často nevznikají z mnoha detailů, ale z mnoha dobrých nápadů, představivosti a pravého talentu. Tento svícen se tak krásně popasuje s úkolem, jak nejlépe vyzdobit interiér domu nebo bytu.

Pokud hledáte svíčky, talíře na svíčky a jiné doplňky, mrkněte na Kupsi nábytek a najděte si to, co právě chybí vám doma.