Domečková postel z borovicového dřeva – krásný a praktický kousek pro vaše dítě!

Dětský pokojíček by měl působit uklidňujícím dojmem. Udělejte své ratolesti bezpečný koutek, kam se bude moci kdykoliv uchýlit. Může to být hrad postavený ze sedáků pohovky, povlečení přehozené přes sušák, anebo
postýlka ve tvaru teepee.

Pokud máte doma malou Pocahontas či neohroženého Vinettoua, bude postel s tím nejlepším zázemím, který si malý indián nebo indiánka může přát.

Praktická výška pro matraci

Doporučená výška matrace do této postýlky je 8 – 12 cm.

Důvěřujte značce Adeko

Zamilujte se do postýlek značky Adeko. Designéři nábytkové značky Adeko jdou s dobou, ale hlavně myslí na bezpečí našich nejmenších.

Rámy postele jsou pár centimetrů nad zemí, a to hned ze dvou důvodů.
• Usnadňují dítěti snadné lezení postele.
• Matrace je sice při zemi, ale konstrukce poskytuje dostatečný prostor pro správnou cirkulaci vzduchu. Nemusíte se tedy bát plesnivějících matrací.

Konstrukce postýlek jsou z certifikovaného borovicového dřeva. Adeko používá lepené dřevo bez suků, které je při nižší tloušťce daleko pevnější a nepodléhá kroucení, ani praskání dřeva.

Dřevo borovice zůstává ve své přirozené podobě až do dětských pokojíčků. Není natřeno žádnými chemickými nátěry ani mořidly, a tak je zcela bezpečné pro naše malé poklady.

Všechny křivky a hrany jsou pečlivě zaobleny. Nehrozí tak nešťastné úrazy a bebíčka.

Součástí postýlky je také lamelový rošt.

Pořiďte dětem k posteli i kvalitní matraci ♥. Na Velký Nábytek máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.

Domečková postel z borovicového dřeva

Tento výrobek je skvělou volbou také pro své praktické využití. Místnost bude vypadat daleko útulněji a líbivěji. Vaše dítě se bude cítit jako v bezpečné náruči.


Neprošlápne se matrace a díky této postýlce ušetříte i velké množství místa. Díky speciálně tvarovanému dsingnu ušetříte až desetkrát více prostoru než u klasické postele. Navíc se sn